افتخاری دیگر برای بازگشت کلاون

توسط | آثار دانشجویی, اخبار, تئاتر, جشنواره, دانشجویان برتر | بدون نظر

نمایش بازگشت‌کلاون به کارگردانی سیامک دری افتخار دیگری را برای دانشکده هنر دانشگاه دامغان به ارمغان آورد . این نمایش که در جشنواره دانشجویی تئاتر باران دانشکده هنر دانشگاه دامغان مقام های بسیاری را کسب کرده بود , برای بار دیگر تقدیر‌نامه بازیگری مرد و زن جشنواره تئاتر تجربه پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران را برای نقش های آقای سیامک دری و سرکار خانم سحر روان بخش دریافت کرد .

انتشار شماره دوم نشریه تخنه

توسط | آثار دانشجویی, اخبار, دانشجویان برتر | بدون نظر

به گزارش سایت دانشکده هنر , شماره دوم نشریه تخنه با هدف بهره‌مندی هرچه بیش‌تر از دانش اساتید و دیده شدن آثار دانشجویی و رویکردی دانشجو محور به سردبیری و مدیر مسئولی دانشجوی دانشکده هنر , رامین ایمانی برای باری دیگر به چاپ رسید . برای مشاهده این نشریه بر روی لینک زیر کلیک کنید .

اجرای نمایشنامه ی بازگشت کلاون

توسط | آثار دانشجویی, اخبار, تئاتر | بدون نظر

اجرای نمایشنامه ی بازگشت کلاون

نمایشنامه ی چلاق آینیشمان به قلم مارتین مک دونا و کارگردانی سیامک دری برای بار دیگر با نام بازگشت کلاون از ۱۵ تا ۲۱ آذر ماه  ۱۳۹۵ در دانشکده ی هنر به اجرا در آمد . این نمایشنامه که در دومین جشنواره ی تئاتر باران اردیبهشت ۹۵ موفق به دریافت جوایز بهترین کارگردانی توسط سیامک دری ، نفر اول بازیگری مرد توسط سیامک دری ، نفر اول بازیگری زن توسط حمیده کبریتی ،‌ نفر سوم بازیگری زن توسط سحر روانبخش و بهترین طراح صحنه توسط سیامک دری شد .

اعضای گروه :
بازیگران : احسان کامکار، سحرروانبخش ، حمیدرضا عربی ، مریم خاکپور ، محدثه داودی ، حمیده کبریتی ، سهیل کیانی ، جواد آدینه و سیامک دری .
عوامل : دراماتورژ و کارگردان : سیامک دری ، دستیار کارگردان : حمیدرضا عربی ، مدیرصحنه : حدیث نقشینه ، منشی صحنه : صبا اکبر نژاد ، طراح نور ، انتخاب موسیقی و افکت  : مهدی سهرابی .

شماره چهارم نشریه کارتون چاپ شد

توسط | آثار دانشجویی, اخبار | بدون نظر

شماره چهارم نشریه کارتون چاپ شد

به گزارش سایت دانشکده هنر شماره چهارم نشریه کارتون این بار با ظاهری جدید چاپ گردید که می توان آنرا انتقادی به کیفیت چاپ انتشارات دانشگاه دانست. شماره چهارم نشریه علاوه بر شکل ظاهری ، در نام و نشان خود نیز تغییراتی داده و به “کارتون+” مبدل شده که نشان از عزم سردبیرش در تحول و پوست اندازی نشریه اش می دهد. حسین پوراسمعیل که سابقه ی صفحه آرایی نشریه های دانشجویی دانشگاه دامغان همچون تِخنه،‌ نبض اندیشه و ایران فردا را داشته این بار با سردبیری دستاوردهای جدیدی را تجربه می کند.

اجرای نمایشنامه خوانی نیما نادری در دانشکده

توسط | آثار دانشجویی, اخبار, تئاتر | بدون نظر

اجرای نمایشنامه خوانی نیما نادری در دانشکده

در سه روز متوالی از اواخر آذرماه ۹۵ نیما نادری تعدادی از نمایشنامه های خود را که به نام های بیماری ، کانون و یوجیتسومه بود به صورت انفرادی نمایشنامه خوانی کرد . این نمایشنامه ها توسط خودش و هرکدام فقط یکبار اجرا شد . امید این است که این نمایشنامه ها بار دیگر در دانشکده اجرا شوند تا فرصتی باشد برای دانشجویانی که قدرت انتخاب نداشتند و این اجراها را از دست دادند .

هدف و جهت نشریه تِخنه چیست؟

توسط | آثار دانشجویی, اخبار | بدون نظر

هدف و جهت نشریه تِخنه چیست؟

شماره اول نشریه تِخنه در مهر ماه سال ۹۵ به چاپ رسید که علاوه برنوآوری در محتوا، به صورت رایگان توزیع و در اختیار دانشجویان قرار گرفت. شماره ی اول نشریه بعد از گذشت قریب به یکسال از شماره صفر آن و با تغییر رویکرد چاپ شد. این نشریه با توجه به اطلاعات کم دانشجویان ورودی جدید و همچنین دیده نشدن دانشجویان برتر هدف خود را راهنمایی دانشجویان جدید الورود و معرفی و چاپ آثار دانشجویی بیان کرد . نشریه تخنه در سه بخش راهنما، آثار و مقالات و جشنواره هکاتوم تهیه و تدوین شده است که سردبیری آن را رامین ایمانی و صفحه آرایی و گرافیک آن را حسین پوراسمعیل برعهده دارند.

در هفته انیمیشن چه گذشت؟

توسط | آثار دانشجویی, اخبار, کارگاه ها | بدون نظر

در هفته انیمیشن چه گذشت؟

هفته انیمیشن با تاخیر یک هفته ای نسبت به هفته ی انیمیشن سراسری در دانشکده ی هنر دانشگاه دامغان اتفاق افتاد، با در نظر گرفتن این که اولین بار بود هفته انیمیشن در دانشکده هنر اتفاق می افتاد، امری بخشودنی بود. هفته انیمیشن که با زحمات بی وقفه رضا غلامی و دوستانش در انجمن تلویزیون و هنرهای دیجیتال برگزار شد متشکل از جلسات تحلیل و بررسی انیمیشن های کوتاه، اکران عمومی انیمیشن های بلند، نقد آثار دانشجویی و کارگاه فیلمنامه نویسی یک روزه استاد امیرمسعود علمداری بود که متأسفانه بخش نقد آثار دانشجویی برگزار نشد. با این حال حرکتی مثبت و روبه جلو در حوزه ی انیمیشن برای دانشکده هنر دانشگاه دامغان اتفاق افتاد.

اجرای کنسرت ارکستر ویوال در دانشگاه دامغان

توسط | آثار دانشجویی, اخبار | بدون نظر

 

 

 

 

اجرای کنسرت ارکستر ویوال در دانشگاه دامغان

به گزارش سایت دانشکده هنر در ۲۴ آذرماه ۹۵ سالن اندیشه دانشگاه دامغان میزبان گروه ارکستر ویوال به سرپرستی محمد دهقان دانشجوی دانشکده هنر بود. در این برنامه موسیقی هایی در بخش های کلاسیک ، پاپ و ایرانی اجرا گردید. اما نکته قابل توجه حضور گروه کُر برای اولین بار در دانشگاه دامغان بود که خود حرکتی مثبت در زمینه موسیقی دانشگاه دامغان محسوب می شود.

اعضای این گروه شامل:
رهبر ارکستر: محمد دهقان
آواز سنتی: یونس ظریف
خوانندگان پاپ: محمد دهقان، سعید فراهانی.

نوازندگان:
سه تار بربط: سینا صالح
پیانو: امید کاظمی
گیتار: بهنام بشارت
گیتار: مصطفی حاتمی نیا
تنبک: پریسا حقوقی
ویلن: امیرحسین امیری کیا
سنتور: محمد دهقان

گروه کر:
بانوان:
فاطمه رستگار
نگار جمشیدی
ملیکا نخعی
مهدیس قربانی
مهناز محبی
فاطمه نعمتی
آقایان:
علی صادقی
امیرحسین آرمند
سعید فراهانی
مصطفی حاتمی

هفته انیمیشن دانشکده هنر دامغان

توسط | آثار دانشجویی, اخبار, کارگاه ها | ۴ Comments

به همت دانشجویان انجمن علمی تلویزیون و هنرهای دیجیتال دانشکده هنر دانشگاه دامغان، در رویدادی به مناسبت روز جهانی انیمیشن هفته ای به مناسبت این روز با یک هفته تاخیر بجهت بهتر برگزار کردن این مهم در دانشکده هنر دامغان برای علاقمه مندان این هنر شگرف ترتیب داده شده است.

شما می توانید همه روزه از ۱۵ لغایت ۱۹ آبان ماه ۹۵ در دانشکده هنر دامغان حضور بهم رسانید.

animation_01_tvart_ir

animation_02_tvart_ir