اژدهاک ، روایتی دیگر از ضحاک

توسط | آثار دانشجویی, اخبار, تئاتر | بدون نظر

اجرا عملی پروژه نهایی کارشناسی دانشجویان ادبیات نمایشی

علی گودرزی دانشجوی ورودی ۹۱ رشته ادبیات نمایشی در روز ٣١ خرداد ساعت ١۴:٣٠ پایان نامه کارشناسی خود را تحت اجرایی عملی در پلاتو دانشکده هنر دفاع کرد .
این نمایش به همراهی نوا یاوریان و در حضور استاد راهنما دکتر جاوید صباغیان به شیوه ی کار نمایش “همیشه شاهزاده” گروتفسکی و بهره گیری از تمرینات بازیگری ریشارد چیشلاک اجرا شد و تحسین همگان را برانگیخت .

اجرای نمایش “ترکیب بندی شماره ۲۵”

توسط | آثار دانشجویی, اخبار, تئاتر | بدون نظر

به گزارش سایت دانشکده هنر نمایش “ترکیب بندی شماره ۲۵” به قلم و کارگردانی بهمن زنگنه از تاریخ ۳۱ اردیبهشت لغایت ۳ خرداد در پلاتوی دانشکده هنر به اجرا در آمد. در این نمایش بهمن زنگنه ، زهرا کاظمی نژاد ، پرستو انصاری فرد ، سجاد جنگی مقدم و مهدی آفتابی به عنوان بازیگر ، سعید رحمانی به عنوان مدیر صحنه ، مهسا پولادین به عنوان دستیار کارگردان ، امین مهرنو به عنوان مشاور کارگردان ، سعید زنگنه به عنوان طراح صحنه ، رامین ایمانی به عنوان طراح گریم و سمانه یوسف زاده به عنوان طراح لباس حضور داشتند.

اجرای نمایش “خانه” در دانشکده هنر

توسط | آثار دانشجویی, اخبار, تئاتر | بدون نظر

به گزارش سایت دانشکده هنر گروه هنری “انقراض” نمایش “خانه” به نویسندگی یانوش گلواتسکی را بمدت سه شب در پلاتوی دانشکده هنر اجرا کردند. در این نمایش آتنا امینیان به عنوان کارگردان و مهدی آفتابی ، امیرحسین رضوان صفت و امیر بهشتی به عنوان بازیگر حضور داشتند.

اجرای نمایش کمدی “هتل نیمکت”

توسط | آثار دانشجویی, اخبار, تئاتر | بدون نظر

نمایش “هتل نیمکت” به قلم و کارگردانی امین مهرنو دانشجوی دانشکده هنر دانشگاه دامغان هر شب از تاریخ ۲۵ لغایت ۲۷ اردیبهشت در پلاتوی دانشکده هنر اجرا شد. در این نمایش زهرا قدیمی ، امین مهرنو ، امیر ستاری ، نگار طاهونچی و پریسا حقوقی به عنوان بازیگر ، امیرحسین رضوان صفت به عنوان دستیار کارگردان ، پردیس مهرابی و نیلوفر کمالی به عنوان نور و صدا ، محمدامین صدرآرا به عنوان طراح پوستر ، پریسا حقوقی به عنوان عکاس و کیوان حمزه به عنوان سازنده تیزر حضور داشتند.

اجرای نمایش ویتسک در دانشکده هنر

توسط | آثار دانشجویی, اخبار, تئاتر | One Comment

به گزارش سایت دانشکده هنر نمایش “ویتسک” به کارگردانی محمد رفیعی رودبالی دانشجوی دانشکده هنر از تاریخ ۲۳ لغایت ۲۷ اردیبهشت هر شب در پلاتوی دانشکده هنر اجرا شد. در این نمایش حمید قیصری پور، امیرحسین امیری کیا، ملیکا نخعی و بهنام بشارت به عنوان بازیگر و حمید قیصری پور به عنوان دستیار کارگردان، مرجان رضا زاده به عنوان منشی صحنه، جواد آدینه به عنوان طراح دکور، رامین ایمانی و پردیس مهرابی به عنوان طراح گریم، احمد قاسمی زاده به عنوان طراح پوستر و نیلوفر ذوالفقاری به عنوان عکاس پشت صحنه حضور داشتند.

اجرا نمایش بی ماری در دانشکده هنر دانشگاه دامغان

توسط | آثار دانشجویی, اخبار, تئاتر | بدون نظر

به گزارش سایت دانشکده هنر دانشگاه دامغان نمایش بی ماری به قلم نیما نادری و کارگردانی پوریا حیدرنژاد به مدت دو روز و در سه سانس در دانشکده هنر دانشگاه دامغان به شکلی خاص و نوین به اجرا در آمد . این اجرا در روز ٩۶/٢/١۶ ساعت ١٨ و روز ٩۶/٢/١٧ در ساعت های ١٨ و ٢٠ اجرا شد.

افتخاری دیگر برای بازگشت کلاون

توسط | آثار دانشجویی, اخبار, تئاتر, جشنواره, دانشجویان برتر | بدون نظر

نمایش بازگشت‌کلاون به کارگردانی سیامک دری افتخار دیگری را برای دانشکده هنر دانشگاه دامغان به ارمغان آورد . این نمایش که در جشنواره دانشجویی تئاتر باران دانشکده هنر دانشگاه دامغان مقام های بسیاری را کسب کرده بود , برای بار دیگر تقدیر‌نامه بازیگری مرد و زن جشنواره تئاتر تجربه پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران را برای نقش های آقای سیامک دری و سرکار خانم سحر روان بخش دریافت کرد .

انتشار شماره دوم نشریه تخنه

توسط | آثار دانشجویی, اخبار, دانشجویان برتر | بدون نظر

به گزارش سایت دانشکده هنر , شماره دوم نشریه تخنه با هدف بهره‌مندی هرچه بیش‌تر از دانش اساتید و دیده شدن آثار دانشجویی و رویکردی دانشجو محور به سردبیری و مدیر مسئولی دانشجوی دانشکده هنر , رامین ایمانی برای باری دیگر به چاپ رسید . برای مشاهده این نشریه بر روی لینک زیر کلیک کنید .

اجرای نمایشنامه ی بازگشت کلاون

توسط | آثار دانشجویی, اخبار, تئاتر | بدون نظر

اجرای نمایشنامه ی بازگشت کلاون

نمایشنامه ی چلاق آینیشمان به قلم مارتین مک دونا و کارگردانی سیامک دری برای بار دیگر با نام بازگشت کلاون از ۱۵ تا ۲۱ آذر ماه  ۱۳۹۵ در دانشکده ی هنر به اجرا در آمد . این نمایشنامه که در دومین جشنواره ی تئاتر باران اردیبهشت ۹۵ موفق به دریافت جوایز بهترین کارگردانی توسط سیامک دری ، نفر اول بازیگری مرد توسط سیامک دری ، نفر اول بازیگری زن توسط حمیده کبریتی ،‌ نفر سوم بازیگری زن توسط سحر روانبخش و بهترین طراح صحنه توسط سیامک دری شد .

اعضای گروه :
بازیگران : احسان کامکار، سحرروانبخش ، حمیدرضا عربی ، مریم خاکپور ، محدثه داودی ، حمیده کبریتی ، سهیل کیانی ، جواد آدینه و سیامک دری .
عوامل : دراماتورژ و کارگردان : سیامک دری ، دستیار کارگردان : حمیدرضا عربی ، مدیرصحنه : حدیث نقشینه ، منشی صحنه : صبا اکبر نژاد ، طراح نور ، انتخاب موسیقی و افکت  : مهدی سهرابی .

شماره چهارم نشریه کارتون چاپ شد

توسط | آثار دانشجویی, اخبار | بدون نظر

شماره چهارم نشریه کارتون چاپ شد

به گزارش سایت دانشکده هنر شماره چهارم نشریه کارتون این بار با ظاهری جدید چاپ گردید که می توان آنرا انتقادی به کیفیت چاپ انتشارات دانشگاه دانست. شماره چهارم نشریه علاوه بر شکل ظاهری ، در نام و نشان خود نیز تغییراتی داده و به “کارتون+” مبدل شده که نشان از عزم سردبیرش در تحول و پوست اندازی نشریه اش می دهد. حسین پوراسمعیل که سابقه ی صفحه آرایی نشریه های دانشجویی دانشگاه دامغان همچون تِخنه،‌ نبض اندیشه و ایران فردا را داشته این بار با سردبیری دستاوردهای جدیدی را تجربه می کند.