افتخاری دیگر برای بازگشت کلاون

توسط | آثار دانشجویی, اخبار, تئاتر, جشنواره, دانشجویان برتر | بدون نظر

نمایش بازگشت‌کلاون به کارگردانی سیامک دری افتخار دیگری را برای دانشکده هنر دانشگاه دامغان به ارمغان آورد . این نمایش که در جشنواره دانشجویی تئاتر باران دانشکده هنر دانشگاه دامغان مقام های بسیاری را کسب کرده بود , برای بار دیگر تقدیر‌نامه بازیگری مرد و زن جشنواره تئاتر تجربه پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران را برای نقش های آقای سیامک دری و سرکار خانم سحر روان بخش دریافت کرد .

انتشار شماره دوم نشریه تخنه

توسط | آثار دانشجویی, اخبار, دانشجویان برتر | بدون نظر

به گزارش سایت دانشکده هنر , شماره دوم نشریه تخنه با هدف بهره‌مندی هرچه بیش‌تر از دانش اساتید و دیده شدن آثار دانشجویی و رویکردی دانشجو محور به سردبیری و مدیر مسئولی دانشجوی دانشکده هنر , رامین ایمانی برای باری دیگر به چاپ رسید . برای مشاهده این نشریه بر روی لینک زیر کلیک کنید .

راه یابی “بازگشت کلاون” به هفدهمین جشنواره تئاتر تجربه

توسط | اخبار, تئاتر, دانشجویان برتر | بدون نظر

نتایج بازبینی نهایی هفدهمین جشنواره تئاتر تجربه اعلام شد

به گزارش سایت رسمی دانشکده هنر براساس آرای شورای بازبینی مرحله نهایی بخش صحنه‌ای متشکل از آقایان استوارت دنیسون، باقر سروش، مرتضی میر منتظمی و سید محمد مساوات، دوازده نمایش از میان ۱۳۹ اثر دریافتی به صورت قطعی و بدون اولویت به هفدهمین جشنواره تئاتر تجربه راه یافتند. که در این میان نام سیامک دری دانشجوی دانشکده هنر نیز به چشم می خورد.

نام اثرکارگرداندانشگاه
ادیپ شهریارهدیه حسین اصفهانیهنر و معماری
بازگشت کلاونسیامک دریدامغان
چرخه سوداییمحمدجواد صرامیعلوم پزشکی اصفهان
شینوسعدی محمدی عبدتربیت مدرس
ماما یرمافرزین نوبرانیعلمی کاربردی
مرگ و دوشیزههه‌ژار رمضانیسوره
بوفالواردوان انتظاریپردیس هنرهای زیبا
سالار زناناسماعیل کمالی دهقانپردیس هنرهای زیبا
مجلس مختلف خوانی همین امروزمرتضی جلیل دوستپردیس هنرهای زیبا
من یک ناصرالدین شاه نیستم رضا عموزادپردیس هنرهای زیبا
مناقشه مرتضی محمدیپردیس هنرهای زیبا
ویتسک حجت حسینیپردیس هنرهای زیبا

لازم به ذکر است هفدهمین جشنواره تئاتر تجربه به همت دانشکده هنرهای نمایشی پردیس هنرهای زیبا و مرکز تئاتر تجربی دانشگاه تهران از تاریخ ۱۴ تا ۲۰ اسفند ماه ۹۵ به دبیری حسین عبدالهی برگزار خواهد شد.

6th royesh festival

درخشش دانشجویان دانشکده هنر در ششمین جشنواره ملی رویش

توسط | اخبار, دانشجویان برتر | بدون نظر

این جشنواره با هدف فراهم کردن زمینه بروز و ظهور فعالیت‌های موفق جمعی و گروهی دانشجویان فعال در عرصه‌های مختلف کانون‌ها، شناسایی و معرفی استعدادها و خلاقیت‌های فردی و گروهی موجود در کانون‌ها، ایجاد فضای رقابت مثبت میان کانون‌های فرهنگی و هنری، اجتماعی و مذهبی در سطح کشور، فراهم کردن بستر آشنایی جامعه با توانمندی‌های موجود در کانون‌ها و ایجاد فضای مناسب جهت تعامل و همکاری مشترک میان کانون‌های دانشگاه‌ها با یکدیگر و با نهادها و سازمان‌های خارج از دانشگاه به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد.

در این دوره از جشنواره رویش، دستاوردها و فعالیت‌های کانون‌ها در۲۱ شاخه مختلف مورد سنجش و ارزیابی قرار گرفت که از میان ۱۱۴ دانشگاه متقاضی حضور در این جشنواره، آثار و طرح های برگزیده ۸۱ دانشگاه در بخش نمایشگاهی ارائه شد و بیش از ۴۰۰ فعال فرهنگی از ۸۱ دانشگاه کشور طی روزهای ۲۱ تا ۲۴ آذرماه در ششمین جشنواره ملی رویش نقش آفرینی کردند.

مقام های کسب شده توسط دانشجویان دانشکده هنر :
  • کسب رتبه اول در بخش پویانمایی توسط آقایان سعید محمودی، سیدامیرحسین هاشمی و خانم زهرا محمدزاده

  • کسب رتبه سوم در بخش پویانمایی توسط خانم فاطمه استاد عبدالحمید

  • کسب رتبه دوم در بخش فیلم کوتاه مستند توسط خانم فاطمه استاد عبدالحمید

  • کسب عنوان شایسته تقدیر در بخش فیلم کوتاه داستانی توسط خانم فاطمه استاد عبدالحمید

 

رتبه های برتر دانشکده هنر دانشگاه دامغان در آزمون کارشناسی ارشد 95

رتبه های برتر دانشکده هنر دانشگاه دامغان در آزمون کارشناسی ارشد ۹۵

توسط | اخبار, دانشجویان برتر | One Comment

این نوشته به زودی کامل می شود

با توجه به اعلام نتایج آزمون سراسری کارشناسی ارشد موسسات آموزش عالی از طریق سایت سنجش بر آن شدیم تا عزیزانی که رتبه های زیر ۱۰۰ کشوری را در گروه های آزمایشی رشته های ارشد هنر دانشجویان فارغ التحصیل دانشکده هنر دانشگاه دامغان را معرفی نماییم.
جناب آقای سهام پزشک پور رتبه ۲۷ در زیر گروه ادبیات نمایشی و همچنین رتبه ۴۷ در زیر گروه سینما از مجموعه آزمایشی کد رشته ۱۳۵۷
و آقای ابوالفضل حسنی مقدم رتبه ۸ در رشته کارگردانی و رتبه ۴۴ در رشته رادیو و همچنین رتبه ۸۳ در رشته ادبیات نمایشی را از مجموعه آزمایشی ۱۳۵۷ را کسب نموده اند.
ضمن تبریک به این عزیزان و برایشان از خداوند منان آرزوی موفقیت های بیشتر در عرصه های بعدی زندگی را داریم.