اسامی پذیرفتگان ارشد سال جاری

توسط | اخبار, دانشجویان برتر | بدون نظر

به گزارش سایت دانشکده هنر دانشگاه دامغان اسامی پذیرفتگان ارشد هنر در سال جاری به شرح ذیل میباشد.
شکوفه رحمتی ——— دانشگاه صداوسیما
سجاد صالحی ———- دانشگاه صداوسیما
جاوید قدیمی ———– دانشگاه صداوسیما
آرش چراغی ———— دانشگاه صداوسیما
جاوید سلطانی ——— دانشگاه تربیت مدرس
حسین مالمیر ——— دانشگاه تهران
مریم محمدکریمی —– دانشگاه هنر
نفیسه صائبی ——— دانشگاه اصفهان

درخشش سعید سلطان مرادی در مسابقه ستاره برتر

توسط | اخبار, جشنواره, دانشجویان برتر | بدون نظر

دانشجوی دانشکده هنر برگزیده مسابقه ی ستاره برتر شد

به گزارش سایت دانشکده هنر سعید سلطان مرادی دانشجوی دانشکده هنر که از شرکت کنندگان مسابقه ستاره برتر بود ، پس از راهیابی به فینال این مسابقه با غلبه بر حریفان به عنوان بهترین خواننده دانشگاه دامغان شناخته شد .

مسابقه خوانندگی ستاره برتر جهت استعدادیابی دانشجویان مستعد برای اولین بار در سطح ایران اقدام به برگزاری مسابقه در دانشگاه دامغان نمود . در این مسابقات از چهره های ارزنده و شهیری به عنوان داور استفاده گردید. اساتیدی چون دکتر ابوالفضل صادقی نژاد ، احمد معلم ، محمد امامی ، ابوالفضل باقریان و حجت اشرف زاده که با حضور در این مسابقات بر اعتبار آن افزودند.

لازم به ذکر است مسابقه ستاره برتر در سه مرحله به صورت برنامه تلویزیونی ضبط می شد به کارگردانی رامین ایمانی و تهیه کنندگی رضا غلامی دانشجویان دانشکده هنر برگزار شد.

تقدیر از نیما نادرى در بیستمین جشنواره تئاتر دانشگاهى

توسط | اخبار, تئاتر, جشنواره, دانشجویان برتر | بدون نظر

به گزارش سایت دانشکده هنر در مراسم اختتامیه بیستمین جشنواره ى تئاتر دانشگاهى که به میزبانی تالار وحدت برگزار می گردید از نیما نادری دانشجوى دانشکده هنر دانشگاه دامغان تقدیر شد. در این دوره از جشنواره آقایان محمدرضا کبگانى و نیما نادرى در بخش نمایشنامه نویسى و حسین پوراسمعیل در بخش پوستر کاندید دریافت تندیس بودند که در نهایت از جمع دانشجویان دانشکده فقط نیما نادری موفق به دریافت لوح تقدیر جشنواره شد. لازم بذکر است که نمایش “بی مارى” به کارگردانى پوریا حیدرنژاد نیز در بخش تئاتر صحنه ای جز ٢١ نمایش نهایی بود.

اجرا تئاتر فیزیکال در دانشکده هنر دانشگاه دامغان

توسط | اخبار, تئاتر, دانشجویان برتر | بدون نظر

اجرایی بدیع از گروه بارلاک همراه با حضور بازیگر کودک

به گزارش سایت دانشکده هنر دانشگاه دامغان تئاتر فیزیکال “خنج خونین جنگ” به طراحی و کارگردانی زهرا کاظمی نژاد به مدت پنج شب در دانشکده هنر به اجرا درآمد . این نمایش از تاریخ ٩۶/٢/١۶ لغایت ٩۶/٢/٢٠ هرشب رأس ساعت ٢٠ اجرا شد.

اجرا نمایش “اجسام” در دانشکده هنر دانشگاه دامغان

توسط | اخبار, تئاتر, دانشجویان برتر | بدون نظر

به گزارش سایت دانشکده هنر دانشگاه دامغان نمایش اجسام به نویسندگی و کارگردانی حانیه قدوسی دانشجوی دانشکده هنر به مدت سه شب در پلاتو ۵۱۷ دانشکده هنر به اجرا در آمد . این نمایش از ٩۶/٢/١٨ لغایت ٩۶/٢/٢٠ هرشب ساعت ١٨ اجرا شد . اجرای آخر این نمایش به دلیل قطعی برق به یکشنبه ٩۶/٢/٢۴ ساعت ١٨ موکول شد.

درخشش نمایش دو جفت پوتین در هشتمین جشنواره وزارت بهداشت

توسط | اخبار, تئاتر, جشنواره, دانشجویان برتر | بدون نظر

به گزارش سایت دانشکده هنر دانشگاه دامغان نمایش خیابانی دو جفت پوتین به طراحی و کارگردانی مصطفی براتی دانشجو دانشکده هنر دانشگاه دامغان در هشتمین جشنواره وزارت بهداشت موفق به دریافت جایزه بهترین موسیقی متن برای امیرحسین رضوان صفت در بخش تئاتر خیابانی و کاندید بهترین بازیگری مرد توسط مصطفی براتی در همین بخش شد

راه یابی تئاتر بی‌ماری به مرحله نهایی بخش صحنه بیستمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران

توسط | اخبار, تئاتر, جشنواره, دانشجویان برتر | بدون نظر

نمایش بی‌ماری در جشنواره تئاتر دانشگاهی

به گزارش سایت دانشکده هنر دانشگاه دامغان , تئاتر بی‌ماری به نویسندگی نیما نادری و کارگردانی پوریا حیدرنژاد ، دانشجویان دانشکده ی هنر دانشگاه دامغان به مرحله ی نهایی بیستمین جشنواره تئاتر دانشگاهی ایران راه پیدا کرد. لازم بذکر است در این جشنواره از مجموع بیست و یک اثر راه یافته به مرحله نهایی تنها سه نمایش از شهرستان های سراسر کشور منتخب شدند که نمایش بی‌ماری یکی از آن سه نمایش می‌باشد .

افتخاری دیگر برای بازگشت کلاون

توسط | آثار دانشجویی, اخبار, تئاتر, جشنواره, دانشجویان برتر | بدون نظر

نمایش بازگشت‌کلاون به کارگردانی سیامک دری افتخار دیگری را برای دانشکده هنر دانشگاه دامغان به ارمغان آورد . این نمایش که در جشنواره دانشجویی تئاتر باران دانشکده هنر دانشگاه دامغان مقام های بسیاری را کسب کرده بود , برای بار دیگر تقدیر‌نامه بازیگری مرد و زن جشنواره تئاتر تجربه پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران را برای نقش های آقای سیامک دری و سرکار خانم سحر روان بخش دریافت کرد .

انتشار شماره دوم نشریه تخنه

توسط | آثار دانشجویی, اخبار, دانشجویان برتر | بدون نظر

به گزارش سایت دانشکده هنر , شماره دوم نشریه تخنه با هدف بهره‌مندی هرچه بیش‌تر از دانش اساتید و دیده شدن آثار دانشجویی و رویکردی دانشجو محور به سردبیری و مدیر مسئولی دانشجوی دانشکده هنر , رامین ایمانی برای باری دیگر به چاپ رسید . برای مشاهده این نشریه بر روی لینک زیر کلیک کنید .

راه یابی “بازگشت کلاون” به هفدهمین جشنواره تئاتر تجربه

توسط | اخبار, تئاتر, دانشجویان برتر | بدون نظر

نتایج بازبینی نهایی هفدهمین جشنواره تئاتر تجربه اعلام شد

به گزارش سایت رسمی دانشکده هنر براساس آرای شورای بازبینی مرحله نهایی بخش صحنه‌ای متشکل از آقایان استوارت دنیسون، باقر سروش، مرتضی میر منتظمی و سید محمد مساوات، دوازده نمایش از میان ۱۳۹ اثر دریافتی به صورت قطعی و بدون اولویت به هفدهمین جشنواره تئاتر تجربه راه یافتند. که در این میان نام سیامک دری دانشجوی دانشکده هنر نیز به چشم می خورد.

نام اثرکارگرداندانشگاه
ادیپ شهریارهدیه حسین اصفهانیهنر و معماری
بازگشت کلاونسیامک دریدامغان
چرخه سوداییمحمدجواد صرامیعلوم پزشکی اصفهان
شینوسعدی محمدی عبدتربیت مدرس
ماما یرمافرزین نوبرانیعلمی کاربردی
مرگ و دوشیزههه‌ژار رمضانیسوره
بوفالواردوان انتظاریپردیس هنرهای زیبا
سالار زناناسماعیل کمالی دهقانپردیس هنرهای زیبا
مجلس مختلف خوانی همین امروزمرتضی جلیل دوستپردیس هنرهای زیبا
من یک ناصرالدین شاه نیستم رضا عموزادپردیس هنرهای زیبا
مناقشه مرتضی محمدیپردیس هنرهای زیبا
ویتسک حجت حسینیپردیس هنرهای زیبا

لازم به ذکر است هفدهمین جشنواره تئاتر تجربه به همت دانشکده هنرهای نمایشی پردیس هنرهای زیبا و مرکز تئاتر تجربی دانشگاه تهران از تاریخ ۱۴ تا ۲۰ اسفند ماه ۹۵ به دبیری حسین عبدالهی برگزار خواهد شد.